Výrobci / značky

 

Doporučujeme

 

Anketa

Anketa není k dispozici
 

Google Translate

 

Obchodní podmínky

 

1) OBJEDNÁVÁNÍ
Nabízíme Vám možnost nákupu přímo z Vašeho domova a to prostřednictvím objednávkového formuláře nebo e-mailem.

2) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY
Objednávka je přijata do 24 hodin, potvrzení objednávky Vám zašleme e-mailem, o odeslání budete taktéž informováni e-mailem. U některých objednávek (především auto doplňky apod.), Vás zkontaktujeme telefonicky.


3) BALNÉ A POŠTOVNÉ
Zásilkovna:  Maximální hmotnost zásilky: 5 kg Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)

Přepravní služba: Zásilky do 30 kg do max. rozměru

Některé produkty jako čelní skla, autobaterie a karosářské díly nelze zasílat poštou. O možnostech přepravy se předem informujte.
Při platbě převodem předem na náš účet - činí poštovné 160,- Kč. Při objednávce nad 5000,- neplatíte žádné poštovné.

Pokud si vyberete možnost platby převodem na náš účet, zašleme Vám do 24 hodin e-mail, ve kterém Vám sdělíme všechny potřebné iniciály pro platbu (číslo účtu, variabilní symbol a částku k úhradě). Jetliže během následujích deseti dnů nedojde k úhradě objednávky, bude Vaše objednávka STORNOvána.

Zásilky do zahraničí (EU) zasíláme pouze oproti platbě předem. Zásilka tedy cestuje přes hranice "zadarmo". Poštovné dle ceníku přepravce.

4) DODACÍ LHŮTA
Dodací lhůta je od 2-14 dnů, není-li uvedeno jinak.

5) VÝMĚNA ZBOŽÍ
V případě potřeby Vám nepoužité a nepoškozené zboží s originální etiketou vyměníme za jiný druh. Zboží stačí zaslat doporučeným balíkem (ne na dobírku) na naši adresu. Náklady spojené s vyměňováním nese v plné výši kupující.

6) VRÁCENÍ ZBOŽÍ
V případě, že kupní smlouva je uzavřena prostřednictvím tohoto internetového obchodu, má kupující v souladu s §53 odst.6 Obč. zák č. 40/1964Sb. ve znění pozdějších zákonů právo odstoupit od kupní smlouvy. Pokud dodané zboží a podmínky dodávky neodpovídají objednávce nebo požadavkům kupujícího, je kupující oprávněn nepoškozené, kompletní zboží včetně obalu a veškerého příslušenství spolu s doklady zaslat zpět na vlastní náklady dodavateli ve lhůtě maximálně 14 dnů.

Zákazníkovi uhrazena bez zbytečných odkladů plná kupní cena zboží a to převodem na účet nebo poštovní poukázkou. Zboží prosíme, neposílejte na dobírku z důvodu překontrolování stavu zásilky.

POSTUP:
1) informujte nás předem telefonicky, či e-mailem
2) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu
3) zboží nesmí jevit známky jakéhokoliv opotřebení a musí být zpět zasláno v originálním obalu se všemi etiketami od výrobce spolu s kopií o koupi zboží v našem obchodě
4) je-li bude zboží v pořádku - složenkou nebo bankovním převodem peníze vrátíme
5) peníze budou vráceny pouze za zboží, ne za poštovné


7) NEPŘEBRÁNÍ ZÁSILKY - NEVYZVEDNUTÍ BALÍKU
Pokud zásilku nepřevezmete bez opodstatněného důvodu. Máte možnost na Vaši žádost nechat zaslat znovu a uhradit tak původní poštovné a nové poštovné, které Vám bude účtováno. Pokud tak neučiníte porušujete tak obchodní podmínky. Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek. Zákazníci, kteří si objednají zboží a nezaplatí objednávku, případně si následně nevyzvednou expedovanou zásilku na dobírku, budou zveřejněni v registru dlužníků a bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta) ve výši 500,- Kč. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši. Upozorňujeme, že veškeré nesplacené pohledávky (neuhrazené smluvní pokuty), budou podstoupeny předány třetí společnosti k vymáhání pohledávek včetně všech nákladů s tím spojených. Objednávku můžete stornovat do max. 24 hod. od objednání. Za neopodstatněný důvod se bere např. pozdní doručení přepravní společností (nutno řešit s dopravcem).

8) EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Auto-dily.cz © 2020 - Všechna práva vyhrazena.
Ústecká 2918
47001 Česká Lípa